Σάββατο, 24 Φεβρουαρίου 2018

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ



Γ’ Κατηγορία (18η αγωνιστική)
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/2/2018
Εθνικός Ν. Μάκρης – Νικητές Μεσογείων 2-1 (2-1)
Διόνυσος – Αυλώνας 0-2 (0-1)
Νικηφόρος – Αμφιάραος Καλάμου 0-4 (0-2)
ΚΥΡΙΑΚΗ 25/2/2018 – ώρα 15.30’
Γήπ. Γραμματικού: ΡΑΜΝΟΥΣ – ΚΟΥΒΑΡΑΣ (Κουτρομάνος – Στάσης, Ντόστης)
Γήπ. Συκαμίνου: ΣΥΚΑΜΙΝΟ – ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ (Κακάνης – Λιόλιος, Πολύδωρος)
Γήπ. Γέρακα: ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΪΚΟΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ (Βαρσαμίδης – Συκιανάκης, Α. Βαβουράκης)
Γήπ. Γλ. Νερών Β’: ΑΣΤΕΡΑΣ Γ.Ν. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λ. (Ν. Κορωνιάς – Βιδάλης, Γκούγκαρης)

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 22Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ



Α’ Κατηγορία (22η αγωνιστική)
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/2/2018
Νικολακάκης – Καλύβια 0-0
Κορωπί – Άρης Βούλας 0-1 (0-0)
Ατλαντίς – Παλληνιακός 0-2 (0-1)
ΚΥΡΙΑΚΗ 25/2/2018 – ώρα 15.30’
Γήπ. Αγ. Στεφάνου: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α.Σ. – ΜΑΧΗ (Αντιπαριώτης – Καραθανάσης, Τσαλίκογλου)
Γήπ. Λαυρίου: ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ (Ζαχαρόπουλος – Γκόντα, Γκούβας)
Γήπ. Γλ. Νερών: ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ – ΜΑΡΚΟ (Ανδρ. Βλάχος – Λάμπρου, Σπυρόπουλος)
Γήπ. Αγ. Μαρίνας: ΘΗΣΕΑΣ – ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ (Δραγάτης – Πολυχρονιάδης, Κάλλης)
Γήπ. Κερατέας: ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΑΝΟΙΞΗ (Πανούτσος – Σοφιάς, Χριστόπουλος)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 22Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ



Β’ Κατηγορία (22η αγωνιστική)
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/2/2018
Βουλιαγμένη – Αφιδναϊκός 3-0 (1-0)
Πρωτέας Π. Φωκαίας – Αχιλλέας Κ. Αχαρνών 1-0 (1-0)
ΚΥΡΙΑΚΗ 25/2/2018 – ώρα 15.30’
Γήπ. Αναβύσσου: ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ (Καρράς – Περδίκης, Βουδούρης)
Γήπ. Ν. Παλατίων: ΩΡΩΠΟΣ – ΑΡΤΕΜΙΣ (Μανιώτης – Βιτσεντζάτος, Δ. Τζαφόλιας)
Γήπ. Παιανίας: ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΓΕΡΑΚΑΣ (Καραπέτσας – Μπαλάγκα, Αλεξοπούλου)
Γήπ. Αγ. Άννας: ΔΟΞΑ Α.Α. – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ (Δήμας – Μαραγκού, Μετακίδης)
Γήπ. Σταμάτας: ΣΤΑΜΑΤΑ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ (Μπερέτας – Κουτζιακουτζίδης, Μαντάς)
Γήπ. Κρυονερίου: ΚΡΥΟΝΕΡΙ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚ. (Κάντζος – Πολίτης, Βλαχόπουλος)

Παρασκευή, 23 Φεβρουαρίου 2018

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ



Γ’ Κατηγορία (18η αγωνιστική)
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/2/2018 – ώρα 15.30’
Γήπ. Κ. Αχαρνών: ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ (Οικονόμου – Σ. Βαβουράκη, Δ. Βαβουράκης)
Γήπ. Διονύσου: ΔΙΟΝΥΣΟΣ – ΑΥΛΩΝΑΣ (Τριγάζης – Παπαδιώτης, Μακρής)
Γήπ. Ν. Μάκρης: ΕΘΝΙΚΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ (Κορδολαίμης – Σπίθας, Ντόστης)
ΚΥΡΙΑΚΗ 25/2/2018 – ώρα 15.30’
Γήπ. Γραμματικού: ΡΑΜΝΟΥΣ – ΚΟΥΒΑΡΑΣ (Κουτρομάνος – Στάσης, Ντόστης)
Γήπ. Συκαμίνου: ΣΥΚΑΜΙΝΟ – ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ (Κακάνης – Λιόλιος, Πολύδωρος)
Γήπ. Γέρακα: ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΪΚΟΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ (Βαρσαμίδης – Συκιανάκης, Α. Βαβουράκης)
Γήπ. Γλ. Νερών Β’: ΑΣΤΕΡΑΣ Γ.Ν. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λ. (Ν. Κορωνιάς – Βιδάλης, Γκούγκαρης)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 22Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ



Β’ Κατηγορία (22η αγωνιστική)
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/2/2018 – ώρα 15.30’
Γήπ. Βουλιαγμένης: ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΦΙΔΝΑΪΚΟΣ (Κ. Κορωνιάς – Τσέλιος, Καλαμπάκας)
Γήπ. Π. Φωκαίας: ΠΡΩΤΕΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ (Αντ. Βλάχος – Καραθανάσης, Κάλλης)
ΚΥΡΙΑΚΗ 25/2/2018 – ώρα 15.30’
Γήπ. Αναβύσσου: ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ (Καρράς – Περδίκης, Βουδούρης)
Γήπ. Ν. Παλατίων: ΩΡΩΠΟΣ – ΑΡΤΕΜΙΣ (Μανιώτης – Βιτσεντζάτος, Δ. Τζαφόλιας)
Γήπ. Παιανίας: ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΓΕΡΑΚΑΣ (Καραπέτσας – Μπαλάγκα, Αλεξοπούλου)
Γήπ. Αγ. Άννας: ΔΟΞΑ Α.Α. – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ (Δήμας – Μαραγκού, Μετακίδης)
Γήπ. Σταμάτας: ΣΤΑΜΑΤΑ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ (Μπερέτας – Κουτζιακουτζίδης, Μαντάς)
Γήπ. Κρυονερίου: ΚΡΥΟΝΕΡΙ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚ. (Κάντζος – Πολίτης, Βλαχόπουλος)

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Design Blog, Make Online Money