Παρασκευή, 24 Νοεμβρίου 2017

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ



Α’ Κατηγορία (11η αγωνιστική)
ΣΑΒΒΑΤΟ 25/11/2017 – ώρα 15.00
Γήπ. Βούλας: ΑΡΗΣ Β. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α.Σ. (Ελ. Αντωνίου – Πολυχρονιάσης, Κουλοχέρης)
Γήπ. Άνοιξης: ΑΝΟΙΞΗ – ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ (Καρράς – Χόικας, Γκούβας)
Γήπ. Καλυβίων: ΚΑΛΥΒΙΑ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ (Κορδολαίμης – Λάμπρου, Μήταρης)
ΚΥΡΙΑΚΗ 26/11/2017 – ώρα 15.00
Γήπ. Αγ. Στεφάνου: ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ (Μανιώτης – Δουλγεράκης, Καραθανάσης)
Γήπ. Μαραθώνα: ΜΑΧΗ – ΜΑΡΚΟ (Ζαχαρόπουλος – Κάλλης, Βιτσεντζάτος)
Γήπ. Κορωπίου: ΚΟΡΩΠΙ – ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ (Πανούτσος – Μπουξμπάουμ, Γκόντα)
Γήπ. Κερατέας: ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΘΗΣΕΑΣ (Αντιπαριώτης – Γουρνιάς, Δ. Τζαφόλιας)
Γήπ. Βάρης: ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΤΛΑΝΤΙΣ (Ανδρ. Βλάχος – Β. Τζαφόλιας, Κουτζιακουτζίδης)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ



Β’ Κατηγορία (11η αγωνιστική)
ΣΑΒΒΑΤΟ 25/11/2017 – ώρα 15.00
Γήπ. Ραφήνας: ΑΕΤΟΣ ΠΙΚ. – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ (Φωστέρης – Σοφιάς, Χριστόπουλος)
Γήπ. Δροσιάς: ΝΙΚΗ – ΓΕΡΑΚΑΣ (Ρεντίφης – Γουργιώτης, Παπαδιώτης)
Γήπ. Σταμάτας: ΣΤΑΜΑΤΑ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Καραπέτσας – Αλεξοπούλου, Πειρασμάκης)
Γήπ. Σπάτων: ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ (Κακάνης – Μακρής, Μπαλάγκα)
ΚΥΡΙΑΚΗ 26/11/2017 – ώρα 15.00
Γήπ. Λαυρίου: ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΩΡΩΠΟΣ (Κορδολαίμης – Μανάλης, Χριστόπουλος)
Γήπ. Αφιδνών: ΑΦΙΔΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ (Μαλαμάς – Πολυχρονιάδης, Πολίτης)
Γήπ. Πολυδενδρίου: Μ. ΑΕΤΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ (Κ. Κορωνιάς – Ντόστης, Βουδούρης)
Γήπ. Κρυονερίου: ΚΡΥΟΝΕΡΙ – ΔΟΞΑ Α.Α. (Οικονόμου – Μήταρης, Μαραγκού)

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ



Γ’ Κατηγορία (8η αγωνιστική)
ΣΑΒΒΑΤΟ 25/11/2017 – ώρα 15.00
Γήπ. Αγ. Άννας: ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ (Στάσης – Περδίκης, Περδίκη)
Γήπ. Λαυρίου: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λ. – ΝΙΚΗΤΕΣ (Δήμας – Βλαχόπουλος, Καραπιπέρης)
Γήπ. Καλάμου: ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ – ΦΟΙΒΟΣ (Ν. Κορωνιάς – Βάλλας, Λιόλιος)
Γήπ. Ν. Μάκρης: ΕΘΝΙΚΟΣ – ΑΥΛΩΝΑΣ (Αντ. Βλάχος – Δ. Τζαφόλιας, Σπίθας)
ΚΥΡΙΑΚΗ 26/11/2017 – ώρα 15.00
Γήπ. Συκαμίνου: ΣΥΚΑΜΙΝΟ – ΡΑΜΝΟΥΣ (Μπερέτας – Σοφιάς, Κουλοχέρης)
Γήπ. Γέρακα: ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΪΚΟΣ – ΚΟΥΒΑΡΑΣ (Βαρσαμίδης – Βιδάλης, Μετακίδης)
Γήπ. Γλ. Νερών Β’: ΑΣΤΕΡΑΣ Γ.Ν. – ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ (Τριγάζης – Μιχαλίτσης, Χούντας)

Τετάρτη, 22 Νοεμβρίου 2017

Ο ΑΛ. ΣΙΔΗΡΑΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΣΤΗΝ ΜΑΧΗ



Ο Αλέκος Σιδηράς είναι -σύμφωνα με δημοσιογραφικές πληροφορίες- ο νέος προπονητής της Μάχης Μαραθώνα. Τους παράγοντες της ομάδας εντυπωσίασε το ήθος και η τεχνική του κατάρτιση. Ο κ. Σιδηράς ως προπονητής στη Νέα Ιωνία, την προβίβασε κατηγορία και είναι ένας έμπειρος τεχνικός του αθηναϊκού ποδοσφαίρου.

ΚΥΠΕΛΛΟ: «ΠΕΡΑΣΑΝ» ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ



ΟΙ 8 ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
* Οι αγώνες της Γ’ φάσης:
ΤΕΤΑΡΤΗ 22/11/2017
Τριγλία Ραφήνας – Γλυκά Νερά 2-4 (1-1 παράταση)
ΤΕΤΑΡΤΗ 15/11/2017
Μάχη Μαραθώνα – Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου 0-0 παράταση, 7-8 πέναλτυ
Καλύβια – Εθνικός Ν. Μάκρης 3-1
Κεραυνός Κερατέας – Λαυρεωτική 1-0
Ωρωπός – Μαρκό 1-2
Αετός Πικερμίου – Αυλώνας 2-3
Θύελλα Ραφήνας – Κορωπί 2-0
Παλληνιακός – Αστέρας Βάρης 4-0

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Design Blog, Make Online Money