Τρίτη 26 Απριλίου 2016

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ 0–0

Η Βουλιαγμένη δεν κατάφερε να νικήσει τον Παθιακάκη και χρειάζεται ακόμη 1-2 βαθμούς για να εξασφαλίσει την παραμονή της στην κατηγορία… Η Βουλιαγμένη έπαιξε με πάθος για την νίκη, είχε 5 δοκάρια στο β’ ημίχρονο (!) αλλά δεν πέτυχε γκολ ούτε στον Σπανό ούτε στον νεαρό Γαϊτανάρη, που τον αντικατέστησε! Οι φιλοξενούμενοι στο α' ημίχρονο είχαν 3 επικίνδυνες αντεπιθέσεις, που απείλησαν να σκοράρουν.
Οι γηπεδούχοι διατήρησαν την υπεροχή και στο τελευταίο ημίωρο είχαν απίστευτο σερί πέντε δοκαριών, δύο φορές με τον Παφίτη κι από μία με τους Μαντακίδη, Πρέλα και Πουλάι!
Διαιτητές: Γαλάνης – Δ. Τζαφόλιας, Τριγάζης.
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Καπίρης): Παπαχριστόπουλος, Αποστολόπουλος (75' Χατζηνικολάου), Κουγιουμτζιάν, Αντωνόπουλος, Μπακούρος (60' Πρέλα), Καρδαμίτσης, Πουλάι, Μαντζαλώζης, Παφίτης, Μαντακίδης, Λανάι (55' Πουράνης).
ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ (Παπασταματίου): Σπανός (60' λ.τρ. Γαϊτανάρης), Αντεριώτης, Κόκα, Τζάος, Τσίγκος, Φωτίκας, Ράπτης (70' Σωτηρόπουλος), Γερογιάννης, Γιώτης (85' Γκέος), Αγγελίνας, Παθιακάκης.