Τρίτη 12 Μαΐου 2015

ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ 1–3

Ο Μαύρος Αετός Πολυδενδρίου εξέπληξε με την καλή του εμφάνιση και επεβλήθη στο γήπεδο Ραφήνας του Αετού Πικερμίου με 3-1. Η συνάντηση δεν είχε βαθμολογικό ενδιαφέρον αλλά κατέδειξε την δυναμική των αντιπάλων κατά την συγκεκριμένη περίοδο.
Μέσα στα πρώτα 17’ λεπτά του παιχνιδιού, ο Μαύρος Αετός σημείωσε 3 γκολ με σκόρερς τους Θεοδωρή (2) και Θ. Βασιλάκο και προηγήθηκε με 3-0 των γηπεδούχων. Από την πλευρά του, ο Αετός Πικερμίου μείωσε στο 24’ με τον Γεωργάτο σε 3-1, αποτέλεσμα που έμεινε μέχρι τέλους του αγώνα.
Διαιτητές: Μαραγκού – Κουλοχέρης, Σοφιάς.
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚ.: Χατζόπουλος, Αλέφαντος, Μποζίνης, Φρίγγης, Καλογραιάκης (70’ Θαν. Παπαδόπουλος), Γκιντίδης, Βλασσόπουλος (50’ Πικουλίδης), Γεωργάτος, Κούτρης, Ταμιχτσής, Τσέρμος (70’ Τσίρκας).
Μ. ΑΕΤΟΣ: Σαρκίρης, Π. Μάζης, Τοτόμης, Δημ. Βασιλάκος, Ματζίρι, Βρέττο, Πανανής (80’ Καμάρας), Λόης, Τζίκα (88’ Χρ. Μπουλέκος), Θεοδωρής, Θ. Βασιλάκος (75’ Ηλίας).