ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ-ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 3-1 |
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
28η αγωνιστική
ΣΑΒΒΑΤΟ 14/3/15
ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 3-1
(2-0)
ΣΤΑΜΑΤΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 2-2
(1-1)
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.
ΜΑΚΡΗΣ 6-0 (3-0)
ΠΡΩΤΕΑΣ Π. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ 2-1 (1-1)
ΚΥΡΙΑΚΗ 15/3/15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ 1-1 (0-1)
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ 0-0
ΚΡΥΟΝΕΡΙ – ΚΟΥΒΑΡΑΣ 0-3 (0-1)
ΜΑΡΚΟ – ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 0-2 (0-2)
Ρεπό: ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘ. ΑΓ. Ν. Ι. Η. ΤΕΡΜ.
01. Θύελλα 66 26 21 3 2 65-08
02. Κορωπί 57 26 17 6 3 36-16
03. Ολυμπιακός Α.Σ. 54 27 16 6 5 48-24
04. Γλυκά Νερά 53 26 15 8 3 38-18
05. Πρωτέας 44 26 12 8 6 37-22
06. Λαυρεωτική 39 26 9 12 5 35-28
07. Μάχη 37 26 10 7 9 37-29
08. Κεραυνός 36 26 9 9 8 23-28
09. Κουβαράς 31 26 8 7 12 30-42
10. Ολυμπιακός Λ. 29 26 9 8 9 30-28
11. Παλληνιακός 28 26 7 7 12 28-39
12. Νικηφόρος 28 27 7 7 13 29-33
13. Κρυονέρι 27 26 8 5 13 29-37
14. Μαρκό 26 27 6 8 13 21-31
15. Δόξα Κ. 21 26 5 6 15 19-35
16. Εθνικός Ν.Μ. 17 27 4 5 18 14-58
17. Σταμάτα 12 27 2 6 19 21-63
* Το Κρυονέρι φέρει ποινή -2 β. από την περασμένη αγωνιστική περίοδο.
* Ο Ολυμπιακός Λ. φέρει ποινή -6 β. από την περασμένη αγωνιστική
περίοδο.
* Η επόμενη 29η αγωνιστική:
ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ Π. ΦΩΚΑΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙ
ΚΟΥΒΑΡΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ – ΜΑΡΚΟ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
Ρεπό: ΣΤΑΜΑΤΑ
30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΙΟΥ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΠΡΩΤΕΑΣ Π. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΚΡΥΟΝΕΡΙ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΜΑΡΚΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΑ
Ρεπό: ΚΟΥΒΑΡΑΣ
31η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ – ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΠΡΩΤΕΑΣ Π. ΦΩΚΑΙΑΣ
ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΡΥΟΝΕΡΙ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ – ΚΟΥΒΑΡΑΣ
ΣΤΑΜΑΤΑ – ΜΑΡΚΟ
Ρεπό: ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
32η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑ
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ Π. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΚΡΥΟΝΕΡΙ – ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΚΟΥΒΑΡΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ
ΜΑΡΚΟ – ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ
33η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ Π. ΦΩΚΑΙΑΣ
ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ – ΚΡΥΟΝΕΡΙ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΟΥΒΑΡΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ
Ρεπό: ΜΑΡΚΟ
34η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΜΑΡΚΟ
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΣΤΑΜΑΤΑ
ΠΡΩΤΕΑΣ Π. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΚΟΥΒΑΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ – ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.