Κυριακή 15 Μαρτίου 2015

Ο ΡΑΜΝΟΥΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΕΤΑΙ

Εκπρόσωπος του  Ραμνούντα Γραμματικού σε επικοινωνία με τα «Νέα της ΕΠΣΑΝΑ», ενημέρωσε ότι στην φάση που προηγήθηκε του πρώτου τέρματος της Βουλιαγμένης, στην αναμέτρηση Βουλιαγμένης-Ραμνούντα 2-1, κάποιος «φίλαθλος» των γηπεδούχων έριξε πέτρα στον τερματοφύλακα της ομάδας του Γραμματικού και τον κτύπησε ελαφρά!
Υπήρξε διακοπή του αγώνα (γύρω στο 65’) για 5’ περίπου λεπτά, που δεν κρατήθηκε ποτέ από τον διαιτητή!
Οι παράγοντες του Γραμματικού διαμαρτυρήθηκαν, γιατί δεν διεκόπη ο αγώνας, σύμφωνα με την τελευταία οδηγία του υφυπουργού αθλητισμού.
Στο τέλος, οι εκπρόσωποι της Βουλιαγμένης δεν ήθελαν να υπογράψουν το φύλλο αγώνος, επειδή ο διαιτητής έγραψε τα συμβάντα, με αποτέλεσμα η αποστολή του Ραμνούντα να καθυστερήσει μία ώρα να φύγει από το γήπεδο…