Παρασκευή 13 Μαρτίου 2015

ΑΦΙΔΝΑΪΚΟΣ – ΑΝΟΙΞΗ 1–1

Αμφίρροπη αναμέτρηση. Οι αντίπαλοι διατήρησαν την υπεροχή ανά ημίχρονο. Στο α’ μέρος οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στο 9’ με δυνατό διαγώνιο σουτ του Καραμήτρου (1-0). Με την έναρξη του β’ ημιχρόνου (47’) με σουτ μέσα από την περιοχή ο Ζέγκος-Λακαφώσης ισοφάρισε 1-1.
Διαιτητές: Δραγάτης – Κυριακόπουλος, Κάλλης.
ΑΦΙΔΝΑΪΚΟΣ: Μορφονιός, Άλι, Καραμήτρος, Π. Νικολάου, Κλισί, Ζουβερέλλης (77’ Μ. Τσαλίδης), Γάγγας, Τάτσης, Τσαβδαρίδης, Ι. Νικολάου, Βελτανιώτης (75’ Σκέλλας).
ΑΝΟΙΞΗ: Μαμάης, Ζώτος, Κολώτας, Κυριάκης, Γιομπάδαλης (87’ Καντιδάκης), Αθανασόπουλος, Λιγωμένος (38’ Σκούρας), Δαρζέντας, Λαγαστής, Παπιδάκης (81’ Σίτης), Ζέγκος-Λακαφώσης.