Κυριακή, 23 Φεβρουαρίου 2014

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
23η αγωνιστική
ΣΑΒΒΑΤΟ 225/2
Δόξα Α.Α. – Μάχη Μαραθώνος 2-2
Δόξα Κ. – Εθνικός Ν.Μ. 2-1
Πρωτέας Π.Φ. – Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου 1-4
Άρης Βούλας – Νικολακάκης 2-1
ΚΥΡΙΑΚΗ 23/2
Λαυρεωτική – Κορωπί 1-2
Κεραυνός – Παλληνιακός 2-1
Γλυκά Νερά – Νικηφόρος 1-0
Σταμάτα – Μαρκό 3-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
        ΟΜΑΔΕΣ              ΑΓ.     Ν.     Ι.      Η.    ΤΕΡΜ.        Β.
01. Ολυμπιακός Α.Σ.    23      20     2      1      61-10        62
02. ΑΟ Κορωπίου        23      16     4      3      35-15        52
03. Κεραυνός Κερ.      23      14     5      4      30-16        47
04. Δόξα Κορωπίου     23      13     5      5      37-29        44
05. ΑΟ Σταμάτας        23      12     3      8      39-37        39
06. Μάχη Μαραθ.        23     10     5      8      32-29        35
07. Παλληνιακός          23      9      6      8      30-24        33
08. Πρωτέας Π.Φ.        23      8      6      9      32-36        30
09. ΓΣ Μαρκό              23      6      9      8      21-24        27
10. Γλυκά Νερά           23      7      6      10     26-33        27
11. Εθνικός Ν.Μ.         23       7      3      13     26-42        24
12. Λαυρεωτική           23      4      8      11     18-29        20
13. Νικηφόρος             23      5      5      13     17-32        20
14. Άρης Βούλας          23      4      8      11     22-32        20
15. Νικολακάκης          23      3      6      14     18-33        15
16. Δόξα Αγ. Άννας     23      3      4      16     31-54        14

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 
24η αγωνιστική
Νικολακάκης – Δόξα Αγ. Άννας
Κορωπί – Άρης Βούλας
Παλληνιακός – Λαυρεωτική
Νικηφόρος – Κεραυνός Κερατέας
Μάχη – Δόξα Κ.
Εθνικός Ν. Μάκρης – Σταμάτα
Μαρκό – Πρωτέας Π.Φ.
Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου – Γλυκά Νερά

25η αγωνιστική
Δόξα Κ. – Νικολακάκης
Δόξα Αγ. Άννας – Κορωπί
Άρης Β. – Παλληνιακός
Λαυρεωτική – Νικηφόρος
Κεραυνός – Γλυκά Νερά
Σταμάτα – Μάχη Μαραθώνος
Πρωτέας Π.Φ. – Εθνικός Ν. Μάκρης
Μαρκό – Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου

26η αγωνιστική
Νικολακάκης – Σταμάτα
Κορωπί – Δόξα Κορωπίου 
Παλληνιακός – Δόξα Αγ. Άννας
Νικηφόρος – Άρης Βούλας
Γλυκά Νερά – Λαυρεωτική
Μάχη Μαραθ. – Πρωτέας Π.Φ.
Εθνικός Ν. Μάκρης – Μαρκό
Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου – Κεραυνός

27η αγωνιστική
Πρωτέας Π.Φ. – Νικολακάκης
Σταμάτα – Κορωπί
Δόξα Κορωπίου – Παλληνιακός
Δόξα Αγ. Άννας – Νικηφόρος
Άρης Βούλας – Γλυκά Νερά
Λαυρεωτική – Κεραυνός Κερατέας
Μαρκό – Μάχη Μαραθώνος
Εθνικός Ν.Μ. – Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου

28η αγωνιστική
Νικολακάκης – Μαρκό
Κορωπί – Πρωτέας Π.Φ.
Παλληνιακός – Σταμάτα
Νικηφόρος – Δόξα Κορωπίου
Γλυκά Νερά – Δόξα Αγ. Άννας
Κεραυνός – Άρης Βούλας
Μάχη Μαραθ. – Εθνικός Ν.Μ.
Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου – Λαυρεωτική

29η αγωνιστική
Εθνικός Ν.Μ. – Νικολακάκης
Μαρκό – Κορωπί
Πρωτέας Π.Φ. – Παλληνιακός
Σταμάτα – Νικηφόρος
Δόξα Κ. – Γλυκά Νερά
Δόξα Α.Α. – Κεραυνός Κερατέας
Άρης Βούλας – Λαυρεωτική
Μάχη Μαραθ. – Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου

30ή αγωνιστική
Νικολακάκης - Μάχη Μαραθώνος
Κορωπί – Εθνικός Ν. Μάκρης
Παλληνιακός – Μαρκό
Νικηφόρος – Πρωτέας Π.Φ.
Γλυκά Νερά – Σταμάτα
Κεραυνός – Δόξα Κ.
Λαυρεωτική – Δόξα Αγ. Άννας
Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου – Άρης Β. 

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Design Blog, Make Online Money