Πέμπτη 24 Ιανουαρίου 2013

ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ 1-1

Καλό ματς, με αρκετές φάσεις και εναλλαγές της υπεροχής. Προηγήθηκαν (0-1) οι φιλοξενούμενοι που ήταν ελαφρώς καλύτεροι στο α’ ημίχρονο, με τέρμα που σημείωσε ο Κυριακίδης μόλις στο 4’. Λίγα λεπτά πριν από τη λήξη του ημιχρόνου ο Παλλαυρεωτικός πέτυχε και δεύτερο γκολ (που ακύρωσε ο διαιτητής) με το οποίο θα εδραίωνε τη νίκη του…
Ο Φοίβος ισοφάρισε (1-1) στο 45’ με τον Παρόλα.
Καλοί οι διαιτητές Βακκάς, Λάμπρος και Μπαλαμάτσιας.
ΦΟΙΒΟΣ: Βαλιδάκης, Πούτρο, Πατρίκιος (62’ Γεωργιάδης), Σώκος, Καρύδης, Παπαδόπουλος, Παρόλας, Λουστ, Νεφερίδης, Ποπιέλα, Ζέρβας (88’ Μηλιαράκης).
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ: Καραγιάννης, Σπυρόπουλος (73’ Φύσαρης), Νικολαΐδης, Πιτσικάλης, Σουλιώτης, Παγκοζίδης (32’ Ντάνης), Κυριακίδης, Βλαντής, Ασλάνι, Ζουμάς, Γκιόρκας (70’ Χελιώτης).