Κυριακή, 14 Φεβρουαρίου 2016

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 19Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ


ΑΡΤΕΜΙΣ-ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 1-1

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
19η αγωνιστική
ΣΑΒΒΑΤΟ 13/2/2016
Δόξα Ποντίων – Φοίβος Βάρης 3-1 (0-1)
Νίκη Δροσιάς – Αμφιάραος Καλάμου 4-0 (2-0)
Άρτεμις – Αετός Πικερμίου 1-1 (0-0)
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/2/2016
Αστέρας Γ.Ν. – Μαύρος Αετός Πολυδ. 0-1 (0-0)
Γέρακας – Καπανδρίτι 4-0 (2-0)
Συκάμινο – Θησέας Ν. Μάκρης 2-3 (1-1)
Δόξα Α.Α. – Πανσταυραϊκός 4-1 (1-0)
Ρεπό: Παλλαυρεωτικός

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
      ΟΜΑΔΕΣ                ΒΑΘ.   ΑΓ.     Ν.     Ι.       Η.      ΤΕΡΜ.
01. Θησέας Ν. Μάκρης      48      18      15      3        0        44-9
02. Αετός Πικερμίου          44      18      14      2        2        45-15
03. Άρτεμις                      43      18      13      4        1        44-11
04. Δόξα Ποντίων             33      18      10      3        5        39-28
05. Παλλαυρεωτικός         28      17      9        1        7        38-22
06. Γέρακας                     28      18      8        4        6        29-18
07. Νίκη Δροσιάς              26      18      7        5        6        21-21
08. Καπανδρίτι                 19      17      6        1        10      18-30
09. Μαύρος Αετός Πολ.     21      17      6        4        7        24-25
10. Φοίβος Βάρης             18      18      4        6        8        16-23
11. Πανσταυραϊκός           15      18      4        3        11      19-34
12. Συκάμινο                   12      18      2        6        10      16-41
13. Δόξα Αγ. Άννας           13      17      4        3        10      16-36
14. Αστέρας Γλ. Νερών     10      18      2        4        12      17-54
15. Αμφιάραος Καλάμου    7        18      2        5        11      16-35
* Η Δόξα Α.Α. έχει -2 και ο Αμφιάραος -4 βαθμούς ποινής από το προηγούμενο πρωτάθλημα.

* Η επόμενη 20ή αγωνιστική:
Μαύρος Αετός – Δόξα Ποντίων
Καπανδρίτι – Αστέρας Γλ. Νερών
Φοίβος Β. – Νίκη Δροσιάς
Αμφιάραος – Άρτεμις
Αετός Πικ. – Συκάμινο
Θησέας Ν.Μ. – Δόξα Αγ. Άννας
Πανσταυραϊκός – Παλλαυρεωτικός
Ρεπό: Γέρακας

21η αγωνιστική
Νίκη Δροσιάς – Μαύρος Αετός Πολυδ.
Δόξα Ποντίων – Καπανδρίτι
Αστέρας Γλ. Νερών – Γέρακας
Άρτεμις – Φοίβος Βάρης
Συκάμινο – Αμφιάραος Καλάμου
Δόξα Αγ. Άννας – Αετός Πικερμίου
Παλλαυρεωτικός – Θησέας Ν. Μάκρης
Ρεπό: Πανσταυραϊκός

22η αγωνιστική
Μαύρος Αετός – Άρτεμις
Καπανδρίτι – Νίκη Δροσιάς
Γέρακας – Δόξα Ποντίων
Φοίβος Β. – Συκάμινο
Αμφιάραος – Δόξα Αγ. Άννας
Αετός Πικερμίου – Παλλαυρεωτικός
Θησέας Ν.Μ. – Πανσταυραϊκός
Ρεπό: Αστέρας Γλ. Νερών

23η αγωνιστική
Συκάμινο – Μαύρος Αετός
Άρτεμις – Καπανδρίτι
Νίκη Δροσιάς – Γέρακας
Δόξα Π. – Αστέρας Γλ. Νερών
Δόξα Αγ. Άννας – Φοίβος Βάρης
Παλλαυρεωτικός – Αμφιάραος Καλάμου
Πανσταυραϊκός – Αετός Πικερμίου
Ρεπό: Θησέας Ν. Μάκρης

24η αγωνιστική
Μαύρος Αετός – Δόξα Αγ. Άννας
Καπανδρίτι – Συκάμινο
Γέρακας – Άρτεμις
Αστέρας Γλ. Νερών – Νίκη Δροσιάς
Φοίβος Βάρης – Παλλαυρεωτικός
Αμφιάραος Καλάμου – Πανσταυραϊκός
Αετός Πικερμίου – Θησέας Ν. Μάκρης
Ρεπό: Δόξα Ποντίων

25η αγωνιστική
Παλλαυρεωτικός – Μαύρος Αετός Πολυδενδρίου
Δόξα Αγ. Άννας – Καπανδρίτι
Συκάμινο – Γέρακας
Άρτεμις – Αστέρας Γλ. Νερών
Νίκη Δροσιάς – Δόξα Ποντίων
Πανσταυραϊκός – Φοίβος Βάρης
Θησέας Ν.Μ. – Αμφιάραος Καλάμου
Ρεπό: Αετός Πικερμίου

26η αγωνιστική
Μαύρος Αετός – Πανσταυραϊκός
Κπανδρίτι – Παλλαυρεωτικός
Γέρακας – Δόξα Αγ. Άννας
Αστέρας Γ.Ν. – Συκάμινο
Δόξα Π. – Άρτεμις
Φοίβος Β. – Θησέας Ν. Μάκρης
Αμφιάραος – Αετός Πικερμίου
Ρεπό: Νίκη Δροσιάς

27η αγωνιστική
Θησέας Ν.Μ. – Μαύρος Αετός Πολυδ.
Πανσταυραϊκός – Καπανδρίτι
Παλλαυρεωτικός – Γέρακας
Δόξς Α.Α. – Αστέρας Γλ. Νερών
Συκάμινο – Δόξα Ποντίων
Άρτεμις – Νίκη Δροσιάς
Αετός Πικ. – Φοίβος Βάρης
Ρεπό: Αμφιάραος Καλάμου

28η αγωνιστική
Μαύρος Αετός – Αετός Πικ.
Καπανδρίτι – Θησέας Ν. Μάκρης
Γέρακας – Πανσταυραϊκός
Αστέρας Γ.Ν. – Παλλαυρεωτικός
Δόξα Π. – Δόξα Αγ. Άννας
Νίκη Δροσιάς – Συκάμινο
Φοίβος Β. – Αμφιάραος Καλ.
Ρεπό: Άρτεμις

29η αγωνιστική
Αμφιάραος – Μαύρος Αετός Πολυδ.
Αετός Πικ. – Καπανδρίτι
Θησέας Ν.Μ. – Γέρακας
Πανσταυραϊκός – Αστέρας Γλ. Νερών
Παλλαυρεωτικός – Δόξα Ποντίων
Δόξα Α.Α. – Νίκη Δροσιάς
Συκάμινο – Άρτεμις
Ρεπό: Φοίβος Βάρης

30ή αγωνιστική
Μαύρος Αετός – Φοίβος Βάρης
Καπανδρίτι – Αμφιάραος
Γέρακας – Αετός Πικερμίου
Αστέρας Γλ. Νερών – Θησέας Ν. Μάκρης
Δόξα Π. – Πανσταυραϊκός
Νίκη Δροσιάς – Παλλαυρεωτικός
Άρτεμις – Δόξα Αγ. Άννας
Ρεπό: Συκάμινο

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 21Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ


ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ-ΣΤΑΜΑΤΑ 3-2

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
21η αγωνιστική
ΣΑΒΒΑΤΟ 13/2/2016
Βουλιαγμένη – Αφιδναϊκός 0-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/2/2016
Σαρωνικός Αναβ.– Ατλαντίς 2-1 (0-0)
Παθιακάκης – Διόνυσος 2-0 (0-0)
Εθνικός Ν.Μ. – Κρυονέρι 0-0
Παμπαιανικός – Σταμάτα 3-2 (0-0)
Αήττητος Σπάτων – Ωρωπός 4-1 (3-0)
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών – Αυλώνας 2-1 (2-1)
Νικητές – Άνοιξη 1-3 (0-2)
Καλύβια – Αστέρας Μενιδίου 3-0 α.α

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
    ΟΜΑΔΕΣ                  ΒΑΘ.   ΑΓ.     Ν.      Ι.       Η.      ΤΕΡΜ.
01. Κρυονέρι                    50      21      15      5        1        40-12
02. Ατλαντίς                    48      21      15      3        3        40-14
03. Αήττητος Σπάτων       39      21      11      6        4        30-18
04. Παθιακάκης                37      21      10      7        4        29-16
05. Αχιλλέας Κ. Αχαρνών   35      21      9        8        4        40-21
06. Παμπαιανικός              34      21      10      4        7        31-25
07. Διόνυσος                    32      21      9        5        7        21-17
08. Ωρωπός                     31      21      9        4        8        33-20
09. Αφιδναϊκός                 30      21      9        3        9        22-22
10. Καλύβια                     29      21      8        5        8        28-27
11. Σαρωνικός Αναβ.        28      21      8        4        9        28-30
12. Βουλιαγμένη               27      21      7        6        8        24-30
13. Άνοιξη                       25      21      7        4        10      20-32
14. Σταμάτα                     21      21      6        6        9        23-34
15. Εθνικός Ν. Μάκρης      20      21      5        5        11      21-32
16. Νικητές                      17      21      5        2        14      24-48
17. Αυλώνας                    9        21      2        3        16      14-40
18. Αστέρας Μενιδίου       7        21      3        2        16      27-57
* Η Σταμάτα έχει -3 βαθμούς ποινής.
* Ο Αστέρας Μενιδίου παραιτήθηκε από την 18η  αγωνιστική, κι έχει -4β.

* Η επόμενη 22η αγωνιστική:
Αστέρας Μεν. – Παθιακάκης 0-3 α.α.
Ατλαντίς – Καλύβια
Διόνυσος – Εθνικός Ν. Μάκρης
Κρυονέρι – Παμπαιανικός
Σταμάτα – Αήττητος Σπάτων
Ωρωπός – Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
Αυλώνας – Βουλιαγμένη
Αφιδναϊκός – Νικητές
Άνοιξη – Σαρωνικός Αναβ.

23η αγωνιστική
Εθνικός Ν.Μ. – Αστέρας Μενιδίου 3-0 α.α.
Παθικάκης – Ατλαντίς
Καλύβια – Σαρωνικός Αναβ.
Παμπαιανικός – Διόνυσος
Αήττητος Σπάτων – Κρυονέρι
Αχιλλέας Κ. Αχ. – Σταμάτα
Βουλιαγμένη – Ωρωπός
Νικητές – Αυλώνας
Αφιδναϊκός – Άνοιξη

24η αγωνιστική
Αστέρας Μενιδίου – Παμπαιανικός 0-3 α.α.
Ατλαντίς – Εθνικός Ν. Μάκρης
Σαρωνικός – Παθιακάκης
Διόνυσος – Αήττητος Σπάτων
Κρυονέρι – Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
Σταμάτα – Βουλιαγμένη
Ωρωπός – Νικητές
Αυλώνας – Αφιδναϊκός
Άνοιξη – Καλύβια

25η αγωνιστική
Αήττητος Σπάτων – Αστέρας Μενιδίου 3-0 α.α.
Παμπαιανικός – Ατλαντίς
Εθνικός Ν.Μ. – Σαρωνικός Αναβ.
Παθιακάκης – Καλύβια
Αχιλλέας Κ. Αχ. – Διόνυσος
Βουλιαγμένη – Κρυονέρι
Νικητές – Σταμάτα
Αφιδναϊκός – Ωρωπός
Αυλώνας – Άνοιξη

26η αγωνιστική
Αστέρας Μενιδίου – Αχιλλέας Κ. Αχαρνών 0-3 α.α.
Ατλαντίς – Αήττητος Σπάτων
Σαρωνικός – Παμπαιανικός
Καλύβια – Εθνικός Ν. Μάκρης
Διόνυσος – Βουλιαγμένη
Κρυονέρι – Νικητές
Σταμάτα – Αφιδναϊκός
Ωρωπός – Αυλώνας
Άνοιξη – Παθιακάκης

27η αγωνιστική
Βουλιαγμένη – Αστέρας Μενιδίου 3-0 α.α.
Αχιλλέας – Ατλαντίς
Αήττητος – Σαρωνικός
Παμπαιανικός – Καλύβια
Εθνικός Ν. Μάκρης – Παθιακάκης
Νικητές – Διόνυσος
Αφιδναϊκός – Κρυονέρι
Αυλώνας – Σταμάτα
Ωρωπός – Άνοιξη

28η αγωνιστική
Νικητές – Αστέρας Μενιδίου 3-0 α.α.
Ατλαντίς – Βουλιαγμένη
Σαρωνικός – Αχιλλέας
Καλύβια – Αήττητος Σπάτων
Παθιακάκης – Παμπαιανικός
Διόνυσος – Αφιδναϊκός
Κρυονέρι – Αυλώνας
Σταμάτα – Ωρωπός
Άνοιξη – Εθνικός Ν. Μάκρης

29η αγωνιστική
Αφιδναϊκός – Αστέρας Μενιδίου 3-0 α.α.
Νικητές – Ατλαντίς
Βουλιαγμένη – Σαρωνικός
Αχιλλέας – Καλύβια
Αήττητος – Παθιακάκης
Παμπαιανικός – Εθνικός Ν. Μάκρης
Αυλώνας – Διόνυσος
Ωρωπός – Κρυονέρι
Σταμάτα – Άνοιξη

30ή αγωνιστική
Αστέρας Μεν. – Αυλώνας 0-3 α.α.
Ατλαντίς – Αφιδναϊκός
Σαρωνικός – Νικητές
Καλύβια – Βουλιαγμένη
Παθιακάκης – Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
Εθνικός Ν.Μ. – Αήττητος Σπάτων
Διόνυσος – Ωρωπός
Κρυονέρι – Σταμάτα
Άνοιξη – Παμπαιανικός

31η αγωνιστική
Ωρωπός – Αστέρας Μενιδίου 3-0 α.α.
Αυλώνας – Ατλαντίς
Αφιδναϊκός – Σαρωνικός
Νικητές – Καλύβια
Βουλιαγμένη – Παθιακάκης
Αχιλλέας – Εθνικός Ν.Μ.
Αήττητος – Παμπαιανικός
Σταμάτα – Διόνυσος
Κρυονέρι – Άνοιξη

32η αγωνιστική
Αστέρας Μενιδίου – Σταμάτα 0-3 α.α.
Ατλαντίς – Ωρωπός
Σαρωνικός – Αυλώνας
Καλύβια – Αφιδναϊκός
Παθιακάκης – Νικητές
Εθνικός Ν.Μ. – Βουλιαγμένη
Παμπαιανικός - Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
Διόνυσος – Κρυονέρι
Άνοιξη – Αήττητος Σπάτων

33η αγωνιστική
Κρυονέρι – Αστέρας Μενιδίου 3-0 α.α.
Σταμάτα – Ατλαντίς
Ωρωπός – Σαρωνικός
Αυλώνας – Καλύβια
Αφιδναϊκός – Παθιακάκης
Νικητές – Εθνικός Ν. Μάκρης
Βουλιαγμένη – Παμπαιανικός
Αχιλλέας – Αήττητος Σπάτων
Διόνυσος – Άνοιξη

34η αγωνιστική
Αστέρας Μεν. – Διόνυσος 0-3 α.α.
Ατλαντίς – Κρυονέρι
Σαρωνικός – Σταμάτα
Καλύβια – Ωρωπός
Παθιακάκης – Αυλώνας
Εθνικός Ν.Μ. – Αφιδναϊκός
Παμπαιανικός – Νικητές
Αήττητος – Βουλιαγμένη
Άνοιξη – Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Design Blog, Make Online Money